POPÜLER İNDİRİMDE

S7: Tamamen Fransız Dantelli Protez Saç

2.250,00 3.250,00

Lütfen mevcut saç renklerinden birine tıklayarak seçim yapınız.
#2 +
#4 +
#6 +
#7 +
#7ASH +
#22 +
Saç üniteniz hangi ebatlarda olsun?
0,00
Protez saçınızı istediğiniz modele göre keselim mi?
0,00
Lütfen satın almak istediğiniz ürünleri seçiniz.
Protez saç bakımı için gerekli temizleyici ister misiniz?
  • Özelleştirme Fiyatı: 0,00
  • Ürün Fiyatı: 2.250,00
  • Toplam: 0,00
SKUS7 Kategori

S7: Tamamen Fransız Dantelli Protez Saç, tüm üniteyi kapsayan Fransız dantel tasarımı ile oldukça hafiftir. El yapımı dikişleri ile protez saçın dayanıklı olması sağlanmıştır. Nefes alabilen yapısı sayesinde ise özellikle sıcak iklimlerde yaşayan kullanıcılar için oldukça idealdir. Doğal görünümlü ön danteli ve tüm üniteyi kapsayan saç düğümleri bu ünitenin mümkün olduğunca doğal olmasını ve gerçek saçtan ayırt edilememesini sağlamaktadır. S7 modeli, ortalama 6 ay kullanım süresi sunmaktadır. S7 modelinde saç ayrımı serbest stilde tasarlanmıştır. Bu sayede saçınızı istediğiniz gibi kullanabilir ve model verebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ünite Tasarımı: Tüm üniteyi kapsayan Fransız dantelli ve dayanıklı nefes alabilen ünite
Ünite Boyutu: 15 cm x 20 cm, 15 cm x 23 cm, 18 cm x 23 cm, 18 cm x 26 cm, 21 cm x 26 cm
Ünite Rengi: Doğal deri
Saç Çizgisi: Doğal
Renk: #1, #1A, #1B, #1B05, #220, #230, #240, #250, #3, #330, #340, #350, #4, #4ASH, #430, #440, #450, #5, #6
Saç Uzunluğu: 12 cm
Saç Yoğunluğu: Orta
Saç Tipi: Doğal insan saçı
Saç Dalgası: 3.2 cm düz dalga
Saç Yönü: Serbest
Dayanıklılık: Ortalama 6 ay (Saç bakımına verilen öneme göre bu süre azalabilir ya da artabilir.)
Teslimat: Sipariş verildiği gün itibari ile en geç 14 iş gününde adrese teslim.

 

Ünite Boyutu

Ünite boyutunuzu belirlemek oldukça basittir. Aşağıdaki görseli inceleyerek verilen adımları takip ediniz:Dikey Boyutu Belirleyin: Yukarıdaki görselde belirtilen 1 numaralı okta olduğu gibi ön saç bitiş noktanızdan başlayarak, kafanızın arkasındaki saçlarınızın döküldüğü ya da seyrekleştiği son noktaya kadar santim bazında ölçü alın. Ön saç çizginizi belirlemek için bir ayna karşısına geçerek kaşlarınızı kaldırın. Kırışıklıkların alnınızda bittiği noktadan 2 santim üstünden başlayarak ön saç çizgisini belirlemeniz tavsiye edilir. Bir ölçüm aracı ile bu saç bitiş noktasından başlayarak kafanızın arka bölümündeki saçsız ya da saçlarınızın çok seyrekleştiği alana kadar ölçüm yaparak ünitenizin dikey boyutunu belirleyebilirsiniz.

Yatay Boyutu Belirleyin: Yukarıdaki görselde belirtilen 2 numaralı okta olduğu gibi saçsız ya da seyrek saçlarınızın bulunduğu alanı yatay olarak ölçün. Türk erkeklerinin yaşamış olduğu saç dökülmeleri genel olarak bölgeseldir. Bu anlamda eğer yan saçlarınızı kesmiyorsanız, kafanızın her iki tarafındaki yan saçlarınızın arasında kalan bölgeyi ölçerek ünitenizin yatay boyutunu belirleyebilirsiniz.

Saç Kesimi

Dilerseniz sipariş formundaki “Saç Kesimi” alanında mevcut saç modellerinden birini seçerek protez saçınızın kesilmiş bir şekilde teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Saç kesim ücreti 200 TL olup zorunlu değildir. Dilerseniz yaşadığınız ilde bulunan herhangi bir protez saç merkezinde de saçınızı istediğiniz gibi modelleyebilirsiniz.

Yapıştırıcı

Protez saç ünitenizi kullanabilmek için bir yapıştırı bant kullanmanız gerekmektedir. Ünitedeki çerçeve bölümüne yapıştıracağınız bu çift-yönlü bant sayesinde protez saçınızı kendi saçınızdan ayıramayacaksınız. Yapıştırıcılar ortalama 3 hafta dayanmakta olup, 2 haftada bir bantların değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Sipariş formunda dilerseniz yapıştırıcı satın alabilirsiniz.

Temizleyici

Protez saç ünitenizi belli aralıklarla temizlemeniz gerekmektedir. En azından her 3 haftada bir bantlarınızı değiştirmelisiniz. Çoğu zaman, özellikle sıcak havalarda, bantlarınız eriyerek ünitenizden temizlenmesi zor olabillir. Bu durumda bir temizleyici kullanmanız gerekecektir. Sipariş formunda dilerseniz temizleyici satın alabilirsiniz.

Saç Ünitesi Nasıl Uygulanır?

Adım 1: Tıraş Olun

Ünitenin saçınıza monte edilebilmesi için, yapışkan bantların ya da sıvı tutkalların pürüzsüz bir alana ihtiyacı olacak. Bunun için başınızın ön saç bitiş noktasından başlayarak ensenizdeki saçsız alana kadar, yan saçlarınız kalacak şekilde, tıraş etmelisiniz. Ayna karşısında kendiniz yapabileceğiniz gibi bir yakınınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Adım 2: Yapıştırıcı Kullanın

Satın almış olduğunuz protez saç modeline göre uygulayacağınız yapıştırıcı farklılık gösterebilir. Eğer üniteniz yapıştırıcı bantlar ile kullanılıyorsa, protez saçın tüm kenarlarına bantları yapıştırın. Bantları çerçevenin dışına taşırmamaya özen gösterin. Eğer üniteniz tutkal ile kullanılıyorsa, tıraşladığınız alana tutkalı yayın.

Adım 3: Üniteyi Monte Edin

Üniteyi monte etmeden önce, ayna karşısında kaşınızı kaldırarak, alnınızda beliren kırışıklıkların üstünde ön saç bitiş çizginizi belirleyin. Daha sonra ünitenin burun kısmını belirlediğiniz çizginin üstüne yapıştırın. Üniteyi sağa ve sola gerdirerek ensenize kadar yavaş yavaş yapıştırın ve ünitenin arka kısmını ensenizdeki saç bitiş noktasına gelecek şekilde ayarlayın.

Adım 4: Saçınızı Modelleyin

Ünitenizin başınıza tam olarak yapıştığından emin olduktan sonra, saçınıza su sıkarak ince uçlu tarak yardımı ile tarayın. Ünitenizdeki saç ayrımı serbest stilde olduğu için istediğiniz tarafa saçınızı yatırabilir ve modelleyebilirsiniz. Fön makinesi ile saçınızı kurutup şekil verdikten sonra yeni saçınız ile yeni bir hayata merhaba demeyi unutmayın!